«Карпати» сенсаційно розгромили «Дніпро» на виїзді

|

Футболісти львівських «Карпат» створили справжню сенсацію, перемігши у Дніпропетровську одного з претендентів на «золото», – місцевий «Дніпро», з рахунком 4:1.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю, а уже на початку другого «Дніпро» вийшов уперед. Це Коноплянка з лівого флангу прострілив на дальню штангу, де Селезньов випередив двох захисників і з кількох метрів забиває у порожні ворота. Йшла 49 хвилина.

Проте далі забивали тільки львів’яни.

На 56 хвилині Зеньов реалізує пенальті, зароблений Чачуа.

На 63-й провал захисту Дніпра і Мартинюк пасує на Льопу, який розстрілює Бойка.

Третій гол на 83-й хвилині забиває Гладкий. Нападник виходить сам на сам з Бойком, але замість удару пасує на Даушвілі і після його удару м`яч влучає в штангу і відскакує до Гладкого, який розстрілює ворота «Дніпра».

Останній гол на 8-й доданій хвилині забив все той же Гладкий, який знову виходить сам на сам з Бойком і знову переграє воротаря.