ОСТАННІ НОВИНИ

Не пройшло й тижня, як у Львові постраждав болард

|

У Львові у суботу запрацювали боларди, які регулюють заїзд у пішохідну зону. Однак вже вчора на болард, що на вулиці Руській, наїхала карета «швидкої допомоги». Ремонт обійдеться у 2,5 тисячі гривень, заплатить страхова компанія.

«Болард на вулиці Руській пошкодили ще вчора, о 17.00 годині, на місце приїжджали інспектори ДАІ. Він не зламаний, але пошкоджений. Швидка їхала з вулиці Підвальної, направлялася проти руху, перед нею якраз проїхав трамвай, і болард не встиг сховатись. Відтак швидка наїхала на нього. Пошкоджена лише верхня коронка боларда»,- розповідає радник міського голови з питань велоінфраструктури Олег Шмід.

За словами Олега Шміда, сьогодні уже визначено, що ремонт боларда обійдеться у 2,5 тисячі гривень, збитки відшкодує страхова компанія. Зараз боларди працюють у штатному режимі, а відремонтують пошкоджену частину протягом декількох днів.

Загалом, спокій пішохідної зони коштував місту 480 тисяч гривень, при цьому 154 тисячі потрібно ще заплатити. 

«У Львові не дотримуються правил дорожнього руху, тому, власне, були введені боларди, як примусовий захід. Відтак, з восьмої вечора до десятої ранку можна заїжджати у пішохідну зону, але з десятої до восьмої для проїзду потрібно оформити у Галицькій райадміністрації спеціальні перепустки, які дають право безперешкодно заїхати у центр міста на 15 хвилин, без права на паркування», – розповідає директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза. 

За його словами, боларди повинні були запрацювати ще раніше. «Реалізація ідеї з болардами, яку запропонував Олег Шмід, затягнулася через недофінансування та через революційні події у Львові. Крім того, не були готові певні нормативні речі», – зазначає Олег Береза.

Загалом, як розповідає начальник «Львівавтодору», пішоходи позитивно оцінюють ініціативу зробити центр міста пішохідною зоною, а водіям радить пересідати на громадський транспорт або паркувати автомобілі подалі від центру.

Також він наголосив, що якщо автомобілі затримуватимуть довше, аніж на 15 хвилин, то водіям робитимуть попередження, в іншому випадку авто забиратимуть евакуатори.
Нагадаємо, з 26 квітня у Львові на вулицях Руській, Беринди та Братів Рогатинців запрацювали боларди. Відтак, в пішохідну зону, обмежену вулицями Валова – Підвальна – пл. Данила Галицького – вул. Гавришкевича – пл. Осмомисла – частково Театральна – частково Вірменська – пр. Свободи – пл. Міцкевича, можуть заїжджати лише трамваї, спецтехніка та карети швидкої допомоги. 

Новий погляд

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...