ОСТАННІ НОВИНИ

Незабаром на львівських вулицях стане більше трамваїв

|

Зараз щодня на лінії електротранспорту у Львові виходить 65 вагонів трамваїв та 60 тролейбусів. Є можливість випускати більшу кількість транспортних одиниць. Проблема – у відсутності необхідної кількості водіїв. Відтак, ЛКП «Львівелектротранс» спільно з Центром зайнятості проводять спеціальні навчання для майбутніх водії тролейбусів та трамваїв. Перший випуск 10 осіб має відбутись 10 травня, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Сьогодні на лінії ЛКП «Львівелектротранс» ми можемо випустити щоденно не менше 85 трамваїв. Ми випускаємо щодня 65 трамваїв. Тільки тому, що у нас нема достатньої кількості водіїв, які б щодня працювали. 
Ми спільно з Центром зайнятості розпочали навчання. В травні вже буде випуск перших 10 людей. Таким чином ми будемо нарощувати кількість трамваїв та тролейбусів, які будуть виходити на лінії», – розповів Олег Синютка, перший заступник міського голови Львова. 
Як розповів Володимир Карпа, в.о. директора ЛКП «Львівелектротранс», на сьогодні підприємство потребує приблизно 80 водіїв трамваїв та 60 водіїв тролейбусів. 
«Зараз навчання проходять дві групи водіїв трамваїв та дві групи водіїв тролейбусів. Одна група – це 10 осіб. Випуск перших десяти людей – водіїв тролейбусів – буде 10 травня. Плануємо в травні набрати на навчання п’яту групу осіб – водіїв тролейбусів», – розповів Володимир Карпа, в.о. директора ЛКП «Львівелектротранс». 
«Сьогодні ми забезпечили достатньо добрий рух електротранспорту», – додав Олег Синютка. 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...