ОСТАННІ НОВИНИ

«Піккардійська Терція» вирушає в концертний тур містами Сходу та Півдня України

|

З середини травня вокальна формація «Піккардійська Терція» об’їде з концертною програмою «Найкраще» майже десяток міст Східної та Південної України. У гастрольному графіку чоловічого акапельного гурту – Полтава, Суми, Луганськ, Донецьк, Маріуполь, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Кривий Ріг та Миколаїв. Про це Львівському порталу повідомили організатори туру.

Двогодинна програма «піккардійців» «Найкраще» – це пісенна мандрівка 22-річною творчістю колективу: різножанровою та багатогранною.

Спеціально для концертного туру Сходом і Півднем України «Терція» дала друге життя пісням, які рідко виконує на великій сцені: «Гуцулія. Тіні забутих предків», «Вперто іди», «Туман яром»…

Відбудеться кілька прем’єр, зокрема «Утоптала стежечку» і «Ой, по горі роман цвіте» на вірші Тараса Шевченка. Звучатимуть також пісні на поезії Богдана-Ігоря Антонича і твори легендарного Володимира Івасюка. А ще – композиції, які увійдуть у новий, одинадцятий за рахунком, студійний альбом «Терції». І, звісно ж, не обійдеться без хітів, які разом із секстетом хором співають по всій Україні: «Старенький трамвай», «Пустельник», «Спомин»…

«Зараз кожен робить для України те, що може. Музика – те, що об’єднує людей. Особливо в Україні, бо українська музика – це українська душа. Ми вже не раз об’їздили з концертами усю Україну: від Ужгорода – до Луганська, від Чернігова – до Одеси. І щоразу бачили одне: усюди по Україні живуть щирі та хороші люди. До них «піккардійці» і їдуть зі своїми концертами – зі щирими й відкритими душами», – наголосив художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець.

Графік концертного туру «Піккардійської Терції» з програмою «Найкраще»:

15 травня – Полтава (Палац дозвілля «Листопад»).

16 травня – Суми (Театр ім. М. Щепкіна).

17 травня – Луганськ (Палац культури ім. В. Леніна).

18 травня – Донецьк (Центр слов’янської культури).

19 травня – Маріуполь (Драматичний театр).

20 травня – Запоріжжя (Концертний зал ім. М. Глінки).

21 травня – Дніпропетровськ (Театр ім. М. Горького).

22 травня – Кривий Ріг (Театр ім. Т. Шевченка).

23 травня – Миколаїв (Концерт-хол «Юність»).

А 28 листопада 2014 р. вокальна формація «Піккардійська Терція» дасть великий сольний концерт у Києві. Місце зустрічі меломанів із легендарним акапельним колективом – Жовтневий палац.

Початок концерту – о 20:00.

Відео із виступу «Терції» у Палаці «Україна» до 20-річчя «Піккардійської Терції» 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...