ОСТАННІ НОВИНИ

Українці активно підтримують армію

|

На тлі агресивних дій Росії українці продовжують активно підтримувати армію, а армія обов’язково віддячить своєму народу за підтримку. Про це Львівському порталу повідомив спеціальний кореспондент Центрального друкованого органу Міністерства оборони України «Народна армія», підполковник Віталій Іванов.

У Золочівсько-Перемишлянському об’єднаному районному військовому комісаріаті продовжується навчання військовослужбовців, яких було призвано до цієї установи згідно умов оголошення часткової мобілізації. 

За словами військового комісара Олександра Тіщенко після навчання військовослужбовці приступили до виконання службових обов’язків

 

«Після прибуття з ними було проведено майже тритижневий курс навчання, під час якого військовослужбовці повністю відновили теоретичні знання та практичну навченість і, після завершення вишколу, приступили до виконання службових обов’язків за посадою», – розповів підполковник Олександр Тіщенко.

За словами офіцера сьогодні військовослужбовці повністю забезпечують життєдіяльність військкомату і готові стати на його захист. Також він зазначив, що на тлі агресивних дій РФ до військкомату потягнулися небайдужі українці, які почали пропонувати свою допомогу.

 

«Це дещо не притаманна нам функція, але відмовити ми ніяк не могли, тож довелося створити координаційний штаб. Ми дякуємо нашим землякам, які постійно допомагають військовим. Майже щодня до нас приходять люди різноманітних професій і пропонують безкоштовну допомогу – від ремонту техніки до постачання продуктів», – розповів він.

Загалом, у військовому комісаріаті акумульовано та відправлено у військові частини, що перебувають на сході країни більше тони різноманітних продуктів, організовано постачання інших матеріально-технічних та медичних засобів, які вкрай необхідні нашим військовим. Зокрема – комплектів постільної білизни, шкарпеток, «спальників», наметів.

За словами О. Тіщенка у найближчій перспективі, за доброчинності людей та деяких чиновників, планують закупити та поставити у війська певну кількість бронежилетів, радіостанцій, біноклів та розгрузок.

 

«Хочу зазначити, що армія обов’язково віддячить своєму народу за підтримку: дасть відсіч ворогу та збереже країну від загарбників», – наголосив Олександр Тіщенко.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...