Українці на Паралімпіаді завоювали п’ять медалей і посіли третє місце в медальному заліку

|

Україна на Паралімпіаді в Сочі завоювала п’ять медалей і посіла третє місце в медальному заліку після першого дня змагань, повідомляє УНН.

Українськими героями сьогоднішніх змагань стали Віталій Лук`яненко з золотою нагородою на біатлонних змаганнях з порушенням зору на дистанції 7,5 км. Також нагородами відзначилися біатлоністи: Максим Яровий (“срібло” – 7,5 км, сидячи), Олена Юрковська (“бронза” – 6 км, сидячи), Юлія Батенкова (“бронза” – 6 км, сидячи), Оксана Шишкова (“бронза” – 6 км, з порушеннях зору).

Відзначимо, що у медального заліку лідирує Росія з великим відривом (4 “золота” + 6 срібних нагород + 2 “бронзи”), на другій позиції розмістилася Німеччина з двома золотими медалями.