ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян застерігають від збору та купівлі первоцвітів

|

Управління екології і благоустрою Львівської міської ради звертається до львів’ян не зривати та не купувати первоцвіти. В такий спосіб кожен львів’янин зможе долучитися до збереження первоцвітів та відновлення неповторної краси природи з подальшою можливістю створення нових заказників та пам’яток природи на тих територіях, де ростуть ці дивовижні рослини, повідомляє прес-служба ЛМР.

«Щовесни на території України, в тому числі і у Львові, спостерігається торгівля червонокнижними рослинами. Несанкціонований масовий збір на продаж квітконосів рідкісних рослин призводить до послаблення, а у невеликих місцях до повного припинення насіннєвого поновлення.

Якими б не були вдалими юридичні закони, вони не збережуть природу так, як свідома турбота кожної людини, її конкретні дії. На рослини потрібно дивитися як на необхідну ланку в існуванні життя – не лише людини, але й усіх живих істот. Захищаючи рослину, ми при цьому захищаємо життя», – зазначають в управлінні.

Нагадаємо, первоцвіти суворо охороняються законодавством, зокрема, ст. 20-2 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст.ст.12,36 Закону України «Про рослинний світ», ст5, 8 Закону України «Про Червону книгу України».

Водночас управління екології та благоустрою спільно з управлінням освіти та з Львівським міським дитячим еколого-натуралістичним центром з 24 березня по 30 квітня 2014 року проведуть загальноміську акцію «Первоцвіти просять захисту». До участі у конкурсах запрошуються колективи загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів м.Львова, а також окремі школярі. Конкурс складатиметься з двох категорій: плакат «Збережемо первоцвіт» та агітаційна листівка. Термін подання робіт – до 30 квітня 2014 року, за адресою: вул.Кубанська, 12, Львівський міський дитячий еколого-натуралістичним центр.

Додаткову інформацію можна отримати у Палюх Тетяни Борисівни – головного спеціаліста  відділу екології управління екології та благоустрою , тел. 297-59-82.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...