ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові хочуть спорудити меморіальний комплекс «Небесній сотні»

|

Координатор львівського Євромайдану Василь Молдован виступив з ініціативою зведення меморіального комплексу «Небесна сотня» у місті Львові. Про це Львівському порталу повідомив Євромайдан.Львів.

«Громада повинна пам’ятати героїв України, які загинули під час протистоянь у місті Києві. Українці не повинні забувати про тих відважних хлопців, які полягли від куль безжальних снайперів. Саме тому увіковічнити їх пам’ять команда Львівського Євромайдану пропонує завдяки меморіальному комплексу, який буде зведено на території нашого міста», – зазначив В.Молдаван.

За його словами, сьогодні оголошено конкурс серед скульпторів на найкращий ескіз пам’ятника загиблим. «Небесна сотня» повинна бути з нами завжди у думках та серцях. Чекаємо на пропозиції від митців, які братимуть участь у конкурсі. Вибір найкращого ескізу пам’ятнику «Небесній сотні» буде здійснено на конкурсній основі, обиратиме найкращий ескіз меморіалу незалежне журі, а також усі мешканці міста», – зауважив він.

З пропозиціями та заявками потрібно звертатися в оперативний штаб Львівського Євромайдану, який розташований у міській раді Львова, кабінет 220.

Фото: Євромайдан 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...