ОСТАННІ НОВИНИ

"Регіоналка" Бондаренко назвала вбивство силовиками людей "недостатньо жорстким"

|

“Регіоналка” Олена Бондаренко в четвер, коли силовики, в тому числі снайпери, вбили 82 людини за три дні, заявила, що вони діють “недостатньо жорстко”.

Про це вона заявила в інтерв’ю німецькому виданню “Der Spiegel”, відповідаючи на питання про те, що снайпери стріляють по натовпу і чому влада діє так жорстко?

“Я вважаю, що сили правопорядку діють ще недостатньо жорстко”, – сказала вона.

Відповідаючи на питання про те, що багато демонстрантів були вбиті саме пострілами в голову, вона відповіла:

“Хвилинку. Якби влада почала діяти ще раніше, то насилля не охопило б все і вся. На Майдані вже не стоять мирні демонстранти. Це вандали, підпалювачі, озброєні екстремісти”.

“Наш центральний партійний офіс підпалено, одного зі співробітників вбито – електрика, який хотів поміняти в офісі лампочки. Сили правопорядку реагують на провокації, на напади радикалів”, – додала вона.

Відповідаючи на питання про те, що “сили безпеки відкрили полювання на власних громадян”, Бондаренко зазначила: що полювання почали “на людей, які показали, що хочуть захопити владу навіть ціною людських життів”.

“Їм йдеться не про реформи. Зараз ми з вами сидимо в моєму авто, ми мусимо тікати з урядового кварталу, бо Майдан перейшов у наступ. Чи допустила б німецька влада втечу депутатів з Бундестагу?” – зазначила вона.

Українська правда

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...