ОСТАННІ НОВИНИ

Прикордонники продовжують у спрощеному порядку пропускати через кордон постраждалих громадян

|

Державна прикордонна служба України продовжує спрощений пропуск через державний кордон України громадян, які постраждали під час  силового протистояння у Києві та потребують лікування за кордоном. Про це Львівському порталу повідомили у відділі з питань взаємодії із ЗМІ Адміністрації Держприкордонслужби України.

Через пункт пропуску «Рава-Руська», що на кордоні з Польщею, співробітниками прикордонного відомства було оформлено автомобіль швидкої медичної допомоги, в якому перебували 5 медичних працівників та 1 постраждалий з Майдану Незалежності в Києві. Незважаючи на те, що в усіх громадян України були відсутні візи Польщі, а у постраждалого закінчився термін дії паспорта, було організовано взаємодію з польськими прикордонниками та всіх осіб в пріоритетному порядку оформлено на виїзд з України.

Крім того через пункти пропуску «Краковець» та «Шегині» прикордонники пропустили ще 4 громадян України, які були поранені під час сутичок у Києві.

У пункті пропуску «Краковець» також оформлено 3 карети швидкої допомоги. На них поверталися в Україну медики, які перевозили до Польщі поранених.

Такі заходи передбачені статтею 8 Закону України «Про прикордонний контроль».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...