ОСТАННІ НОВИНИ

Правий сектор назвав заяви Януковича окозамилюванням

|

Правий сектор вражає окозамилюванням заяви президента Віктора Януковича і наголосив, що Національна революція триває. Про це йдеться у заяві Правого сектору, підписаній лідером Правого сектору Дмитром Ярошом.

«Ця заява не містить у собі чітких зобов`язань щодо відставки псевдо-президента, щодо розпуску Верховної Ради, котра своєю бездіяльністю призвела до ескалації конфлікту, щодо покарання керівників силових відомств та виконавців злочинних наказів, внаслідок яких було вбито близько сотні українських громадян», – сказано в заяві.

Зокрема це стосується термінового арешту “Віталія Захарченка, командирів “Беркуту” та убивць-снайперів, а також відсторонення від обов`язків Олександр Якименко, Віктора Пшонки та Павла Лєбєдєва з подальшим розслідуванням їхньої діяльності.

Крім того Правий сектор не побачив зобов’язань “щодо заборони діяльності Партії регіонів та КПУ, щодо гарантій безпеки усіх учасників революційних дій”.

“Відтак, ми схильні бачити у заяві Януковича чергове окозамилювання. Національна революція триває. І закінчиться вона повним усуненням режиму внутрішньої окупації і здобуттям української національної держави з системою всеохопного національного народовладдя”, – наголосив Ярош. 

Українська правда

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...