ОСТАННІ НОВИНИ

Списки упізнаних загиблих 20 лютого на Майдані Незалежності (оновлено)

|

Головне бюро судмедекспертизи, морг №1 (Київ, вул.. Оранжерейна, 9) опублікувало списки упізнаних загиблих вчорашнього розстрілу. Про це повідомляє прес-служба об’єднаної опозиції «Батьківщина».

  1. Дигдалович Андрій Іванович 03.06.1973 р.н., Львівська область, село Сокільники, Пустомитівський район;
  2. Вайда Богдан Іванович 28.04.1965 р.н., Дрогобицький район, село Летня, Львівська область;
  3. Тур Іван Іванович 21.07.1973 р.н., Львівська область, місто Городок;
  4. Жеребний Володимир Миколайович 06.10.1985 р.н., село Вишня, Городоцький район, Львівська область;
  5. Саєнко Андрій Степанович – 1962 р.н., Фастів;
  6. Мовчан Андрій Сергійович 1980 р.н., Київ, проспект Перемоги, 91;
  7. Бондарчук Сергій Михайлович, 09.09.1961 р.н., уродженець села Ладичі, місто Старокостянтинів, вул Вокзальна, 15;
  8. Точин Роман, 1969 р.н., Львівська область, Жадачівський район, місто Ходорів, вул 16-го Липня;
  9. Щербанюк Олександр Миколайович 02.08.1968 р.н., Чернівці;
  10. Дигдалович Андрій Іванович 03.06.1973 р.н., Львівська область  село Сокільники, Пустомитівський район;
  11. Вайда Богдан Іванович 28.04.1965 р.н., Дрогобицький район, село Летня, Львівська область;
  12. Тур Іван Іванович 21.07.1973 р.н., Львівська область, місто Городок;
  13. Жеребний Володимир Миколайович 06.10.1985 р.н., село Вишня, Городоцький район, Львівська область;
  14. Солчаник Богдан Зіновійович, 25.07.1985 р.н., місто Старий Самбір, Львівська область;
  15. Костенко Ігор Ігорович 31.12.1991 р.н.,  Тернопільська область, Бучацький район, село Зубрець
  16. Опонасюк Валерій Адамович, 20.05.1971 р.н, місто Рівне;
  17. Полянський Леонід Петрович, приблизно 35 років;
  18. Байдовський Сергій Романович;
  19. Коцюба Віталій Миколайович 07.07.1982 р.н, місто Львів;
  20. Гриневич Едуард Михайлович 31.05.1985 р.н., Волинська область, Любешевський район, село Деребон;
  21. Жаловага Анатолій Григорович 13.03.1980 р.н., м. Львів;
  22. Смолянський Віталій Віталійович, с. Фурмани, Уманського району, Черкаської області;
  23. Войтович Назар Юрійович;
  24. Кемцкий Сергій 1981 р. н., м. Керч;
  25. Арутюнов Георгій, м. Рівне;
  26. Храпаченко Олександр Володимирович, 18.09.1987 р.н., м. Рівне, вул. Волинської дивізії, 11-а;
  27. Тарасюк Іван Миколайович, 28 січня 1993 р.н.

Міське бюро судмедекспертизи, морг №2 (Київ, вул..Петра Запорожця, 26):

  1. Голоднюк Устим Володимирович 12.08.1994 р.н., м. Збараж, Тернопільська обл.., № акта 525 від 20.02.2014;
  2. Варениця Роман Михайлович 11.12.1978 р.н., Марий Яр, Яворівський район, Львівська обл.., № акта 526 від 20.02.2014;
  3. Володя (1 сотня, м. Обухів, не впізнаний) № акта 527 від 20.02.2014;
  4. Креман Іван, м. Кременчук, № акта 528;
  5. Шилинг Йосип Михайлович, 14.03.1952 р.н., номер пенсійного 1906622999, № акта 529 від 20.02.2014;
  6. Дзявульський Микола, Шепетівка, № акта 530 від 20.02.2014;
  7. Паращук Юрій Григорович 01.07.1996 р.н., м. Харків, № акта 531 від 20.02.2014;
  8. Ткачук Ігор Михайлович 01.09.1975 р.н., с.м.т. Знаменськ, Гвардійський р-н, Калінінградська область,  № акта 532 від 20.02.2014;
  9. Царек Олександр Миколайович, с. Калинівка, Васильківський р-н, Київська  обл., № акта 533;
  10. Чмиленко Віктор Іванович 04.02.1961 р.н., Кіровоградська обл., с. Борисівка, № акта 53;
  11. Ушневич Олег Михайлович, 20.06.1982 р.н., м. Дрогобич, Львівська обл., вул. Володимира Великого, 15, кв. 55, № акта 535;
  12. Позынич Дмитрий Николаевич;
  13. Дмитрів Ігор Федорович, 09.10.1983 р.н., Івано-Франківська область, м. Калуш, вул.. Л. Українки;
  14. Грабовський Ярослав Васильович, 18.09.1979 р.н., Івано-Франківська область, Коломийський р-н, с. Печенижин, вул.. Січових Стрільців;
  15. Корнєв Анатолій Петрович, 23.01.1961 р.н., Хмельницька обл., Камянець-Подільський р-н, с. Гаврилівці.

Просимо звертатися за інформацією та допомогою за тел.:  067-446-18-54. (Лілія).

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...