ОСТАННІ НОВИНИ

Лідери опозиції заявили іноземним міністрам, що влада порушила перемир`я

|

Лідери опозиції заявили главам МЗС Франції, Німеччини та Польщі, що влада порушила перемир`я. Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Лідери опозиції Арсеній Яценюк , Віталій Кличко і Олег Тягнибок зустрілися з міністром закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром, главою МЗС Франції Лораном Фабіусом і главою МЗС Польщі Радославом Сікорським.

“Щойно завершилася зустріч лідерів опозиції з міністрами закордонних справ Польщі, Німеччини та Франції”, – повідомила прес-секретар Яценюка Ольга Лаппо.

Лаппо розповіла, що сторони обговорили шляхи, за допомогою яких можливе припинення кровопролиття і подальшої ескалації конфлікту в країні.

“Єдиний шлях, як це зробити, – створити демілітаризовану зону й перевести конфлікт із вулиці до парламенту”, – наголосив Яценюк.

Водночас лідер партії “УДАР” Кличко заявив, що в тому, що наразі відбувається в центрі Києва, винна влада, й наголосив, що єдиним способом зупинити кровопролиття є “повна відставка влади”.

“Було оголошено перемир`я. Порушив його “Беркут”, який намагався спалити консерваторію. Після цього перемир`я завершилося”, – процитувала Кличка його прес-секретар Оксана Зинов’єва.

Лідер “УДАР” також наголосив, що протестувальники “мирно простояли ніч, але їх обдурили”.

Українська правда

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...