ОСТАННІ НОВИНИ

Стали відомі імена загиблих мітингувальників

|

Позафракційний народний депутат Олександр Доній оголосив імена загиблих 18 лютого в Києві активістів Майдану. Про це він написав на своїй сторінці в Twitter.
За його словами, один із загиблих – Дідич Сергій з Городенки, другий Володимир Кіщук із Запорізької області і Сергій Шаповал з Києва.

Крім того, за інформацією “Тиждень”, недалеко від станції метро Хрещатик на вулиці Інститутській виявлені два тіла загиблих протестувальників. На місце події прибула слідча оперативна група Печерського райвідділу міліції.

Один із загиблих – чоловік мав при собі пенсійне посвідчення серія АІІІ №848773, виданий у Кіровограді на ім`я Нікітін Микола Семенович. Крім цього, він мав при собі паспорт громадянина Грузії на ім`я Zurab KHURTSIA № 620075680, виданий посольством Грузії в Україні. Дата народження – 29 липня 1960 рік. Фото на обох документах ідентичні і відповідають особі загиблого.

Друга загибла – жінка середніх років. При собі мала посвідчення ліквідатора чорнобильської катастрофи № 073155 на ім`я Дворянец Антоніна. 

 

Фото: Громадський сектор Євромайдану

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...