ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині закрили усі справи затриманих активістів згідно закону про амністію

|

На Львівщині закрито всі кримінальні провадження, які підпадали під дію, так званого, закону про амністію. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Як уже повідомлялось, Закон України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань» передбачав низку умов, за виконання яких учасники акцій протесту звільняються від кримінальної відповідальності.

З огляду на виконання останніми зазначених у ньому умов з 17 лютого його уведено введено в дію. Відтак, органами прокуратури Львівської області вжито заходів з метою виконання положень згаданого Закону України.

Йдеться про звільнення від кримінальної відповідальності осіб за правопорушення, вчинені під час масових акцій протесту в період 27 грудня 2013 року по 2 лютого 2014 року та закриття відповідних кримінальних проваджень.

Загалом під дію цього закону підпадали 26 кримінальних проваджень, зареєстрованих правоохоронними органами Львівської області. Станом на 18 лютого, прокурорами прийнято рішення про закриття усіх 26 кримінальних проваджень, у яких жодній особі не оголошувалось про підозру.

Таким чином, органами прокуратури Львівської області вимоги Закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань» виконано у повному обсязі.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...