ОСТАННІ НОВИНИ

Протягом опалювального сезону на Львівщині чадним газом отруїлись 82 людини

|

З початку опалювального сезону 2013/14 років на території Львівської області зафіксовано 40 випадків отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждало 82 особи (6 осіб загинули), з них 26 дітей.

У той же час з початку 2014 року мали місце 26 випадків отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждало 58 осіб (2 особи загинули), з них 21 дитина. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА закликає мешканців області неухильно дотримуватися правил експлуатації побутових газових приладів з відводом продуктів згоряння у димохід, а саме:

– відкривати кватирку на час роботи газових приладів;

– перевірити наявність тяги в димоходах та вентиляційних каналах, Особливу увагу приділяти приміщенням ванних кімнат, де встановлено газові водонагрівачі (“колонки”);

– слідкувати, щоб димові та вентиляційні канали були завжди справні;

– не закривати решітку вентиляційного каналу;

– не залишати працюючі газові прилади без нагляду;

– вчасно виявляти відсутність тяги в димових та вентиляційних каналах і повідомляти про це будинкоутримувачів;

– після закінчення користування газовими приладами перекрити крани на газових приладах і перед ними;

– у разі несправності газового обладнання викликати працівників ПАТ «Львівгаз»;

– негайно перекрити контрольні крани на газових приладах у разі витоку газу або раптового припинення подачі газу і повідомити аварійну службу за телефоном 104.

Водночас, закликаємо мешканців області, які використовуються для опалення житлових приміщень печі на інших видах палива (вугілля, дрова тощо), неухильно дотримуватися зазначених вище правил щодо наявності тяги, справності вентиляційних та димових каналів, а також правил пожежної безпеки.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...