ОСТАННІ НОВИНИ

Канада надасть медичну допомогу постраждалим під час протестів в Україні

|

Канада виділить кошти на медичну допомогу постраждалим під час акцій протесту в Україні – на благодійну програму “Гуманітарна солідарність”.

Цю програму започаткували письменники Сергій Жадан, Оксана Забужко, Андрій Курков та екс-міністр охорони здоров’я Василь Князевич. Супровід ініціативи здійснює Міжнародний фонд “Відродження”. Про це Львівський портал повідомили у прес-службі «Відродження».

Як повідомляє прес-служба МЗС Канади, Міністр Джон Берд заявив, що Канада профінансує закупівлю медикаментів і медичного обладнання в Україні. “Ці кошти гарантуватимуть надання медичної допомоги мужнім активістам, що зазнали поранень під час виступів на підтримку демократії”, – сказав Джон Берд. “Канада рішуче підтримує український народ у його боротьбі за вільну й демократичну Україну”, – наголосив він.

Раніше Міністр закордонних справ Канади заявив: “Канада й міжнародне співтовариство очікують, що українська влада поважатиме й захищатиме права всіх українців, у тому числі право вільно висловлювати свою думку. Ми закликаємо українську владу працювати з опозицією та протестувальниками, щоб задовольнити законні прагнення українського народу до справжньої демократії, а також вимоги щодо повної амністії для протестувальників”.

Реквізити для отримання благодійних пожертв у гривнях:

Отримувач – Міжнародний фонд “Відродження”, код ЄДРПОУ 03358819 Рахунок #26009200043189 в ПАТ “Сітібанк” в Україні, МФО 300584.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...