ОСТАННІ НОВИНИ

МВС відкрило кримінальне провадження за загони самооборони на Львівщині

|

Слідчими ГУ МВС України у Львівської області зареєстровано кримінальне провадження за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.260 КК України створення не передбачених законом воєнізованих формувань або участь у їх діяльності (загонів самооборони – авт.). Про це Львівському порталу повідомили у ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.

За процесуального керівництва прокуратури Львівської області за цим фактом розпочато досудове розслідування. Приводом цього стало те, що у деяких ЗМІ розміщено повідомлення про створення на території України, у тому числі у Львові, загонів самооборони за аналогією охорони Майдану із зазначенням контактних телефонів для запису у їх склад. Зокрема, про створення львівськими активістами озброєної «гвардії» самооборони, долучивши до організації чоловіків, які володіють легальною вогнепальною зброєю.

Силовики переконані, що таким чином, невстановлені особи, на території Львівської області створили не передбачені законами України воєнізовані формування. У зв’язку з цим, 11 лютого поточного року ГУ МВС України у Львівської області відомості про вчинення вказаного кримінального правопорушення внесено до ЄРДР. Покарання за таке провопорушення передбачає позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...