ОСТАННІ НОВИНИ

Потерпілого від вибуху євромайданівця готують на госпіталізацію за кордон

|

Потерпілого від вибуху в Києві активіста Євромайдану готують до перевезення на лікування за кордон. Наразі виготовляють необхідні документи і очікують на згоду медиків на транспортування. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

За словами міського голова Львова Андрія Садового, обом хлопцям, які постраждали від вибуху в Будинку профспілок в Києві, зараз надається необхідна медична допомога. Один з хлопців проходить лікування у Вроцлаві. Про можливість лікування та реабілітації іншого постраждалого за кордоном зараз домовляються.

«Назар, менший, приїхав до Львова в п’ятницю. Як тільки він під’їжджав до Львова, ми вже знали діагноз і зразу зв’язались з мером Вроцлава Рафалом Дуткєвічом. Хочу йому сьогодні подякувати. Міська влада Вроцлава дуже нам допомогла. Вони одразу погодились взяти Назара на лікування. Вже в суботу Назар був у Вроцлаві. Там було проведено перше обстеження. Міський голова Вроцлава постійно зі мною на зв’язку. Хвилювань менше. Біда, бо хлопець втратив око, але вже сьогодні є покращення зору на друге око. Було багато інших травм. Він усім забезпечений. Думаю, він у Вроцлаві пройде хороший курс лікування», – сказав А. Садовий.

Водночас, як розповів мер, старший хлопець, Роман, зараз перебуває в 8-мій лікарні у Львові. Його стан складний. Він втратив кисть руки, пальці на іншій руці. Багато є й інших проблемних моментів.

«Він отримує всю необхідну медичну допомогу. Також в нас є домовленості з клініками за кордоном, щоб можна було надати йому подальше лікування та реабілітацію, а основне – виготовити хороші протези, щоб мінімізувати велику біду, яка з ним трапилась. Коли будуть готові документи і медики дадуть добро, можна буде перевезти його на лікування за кордон», – повідомив Андрій Садовий.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...