ОСТАННІ НОВИНИ

Руслана: Тітушки вижили мене з будинку, погрожують розправитися як і з Булатовим

|

На телефон активістки Майдану, співачки Руслани Лижичко надходять погрози про фізичну розправу. Про це вона заявила під час Віче зі сцени Майдану.

«Тітушки мене фактично вигнали з мого будинку – вони постійно чергують біля нього і мої сусіди про це інформують. За моєю машиною стежать. На телефон приходять погрози про фізичну розправу. Мені важко пристосуватися до того, що мені телефонують, і погрожують, що зроблять зі мною те саме, що робили з Дмитром Булатовим. Хочу спитати – що такого протизаконного я роблю, щоб діяти проти мене такими методами?», – спитала зі сцени Майдану Руслана.

«Я не те, що нікуди не піду і не збираюся, я хоч все життя присвячу тому, щоб цей режим і ця система пішли назавжди»,- зазначила співачка.

За її словами, погрози почалися після того, як у Європі вона говорила про санкції для влади України.

«Фото тижня в Європі – я на обкладинках у багатьох виданнях, де я тримаю фото і інформацію про статки і маєтки Януковича, Клюєва, Захарченка. Вони не розуміють, що це – не персоналії, не проти них особисто. Мені соромно, шановні, за те, що ви зробили з країною», – додала вона.

«Я була у Мюнхені, Брюселі, Варшаві і усюди говорила лише про одне – санкції», – зазначила Руслана.

«Нехай Янукович подумає, в якому він опинився становищі.  Прапором у Сочі махати добре… Але він перший назвав людей з національним прапором екстремістами», – нагадала вона.

«Мовою страху з нами розмовляти не потрібно, нікому не дозволимо. Стою і стоятиму на Майдані», – заявила Руслана.

Українська правда

Фото: стоп-кадр прес-конференції Руслани у Європі

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...