ОСТАННІ НОВИНИ

Януковичу наполегливо рекомендують з Росії застосувати силу до майданівців

|

У Росії вважають, що у Віктора Януковича немає іншого варіанту, як застосувати силу до протестувальників проти його влади.

Про це заявив радник президента Російської Федерації Сергій Глазьєв в інтерв’ю газеті “Комерсант-Україна“.

“Українська влада сьогодні не застосовує силу, а тільки обороняється, коли йдуть напади на представників влади, на будівлі. Що стосується початку застосування сили, то в ситуації, коли влада стикається зі спробою державного перевороту, у неї просто немає іншого варіанта дій. Інакше країна порине в хаос”, – заявив він.

Глазьєв упевнений, що в Україні відбувається “спроба державного перевороту, насильницького скинення влади”. 

За його словами, Янукович “робить усе можливе”, щоб уникнути громадянської війни, “а його супротивники – навпаки, займаються провокаціями”.

Радник Володимира Путіна порівняв події в Україні зі “шизофренією”.

“Шизофренічна ситуація”, на його думку, у тому, що при захопленнях адміністративних будівель і “спробах штурму президентської адміністрації” усі “бояться називати речі своїми іменами”.

“Захід називає терористів і путчистів “активістами”, намагається представити їх як мирних маніфестантів, хоча всі бачать, як вони нападають на міліцію, заливають їх “коктейлями Молотова”, готують напалм, озброюються. Ми ж чули, як Анатолій Гриценко закликав приносити зброю. Щодня йдуть відкриті заклики до скинення влади”, – заявив Глазьєв.

“У свою чергу влада не виконує свої зобов’язання щодо захисту держави, розмовляючи з путчистами як із законослухняними громадянами”, – сказав він.

За словами Глазьєва, “перш ніж намацати шлях (виходу зі ситуації), треба зрозуміти, у чому причина шизофренії”.

“Якщо ми не зрозуміємо, чому люди брешуть один одному – чому опозиція наполягає, що йдеться про мирний протест, а влада не заперечує цього й відмовляється застосовувати силу – домовитися буде неможливо”, – заявив радник російського президента.

“Шизофренічний стан тим і парадоксальний, що сторонам комфортно брехати один одному, і вони не хочуть домовлятися доти, доки не настане катастрофа”, – сказав він.

На думку Глазьєв, влада “боїться неадекватної реакції з боку Заходу, насамперед – США”, можновладці “бояться за свої мільярди” – “тому вони намагаються вистояти, нічого не втративши, що насправді лише ускладнює хворобу”. 

Українська правда

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...