ОСТАННІ НОВИНИ

Кличко ставить Януковича перед вибором: Конституція або вибори президента

|

Якщо влада не хоче повертатися до Конституції 2004 року, то швидкий вихід з кризи – дострокові президентські вибори. Про це заявив в коментарі журналістам в кулуарах Верховної Ради лідер «УДАРу» Віталій Кличко, пише прес-служба партії.

За словами Кличка, всі в країні побачили, до чого може привести концентрація влади в одних руках і це дуже небезпечно. Він наголосив, що повернення до Конституції 2004 року понизить рівень напруги в суспільстві і стане дієвим механізмом виходу з кризи.

Водночас, за словами лідера «УДАРу», влада навмисно затягує суспільство в кількамісячний період переписування Конституції.

«У нас часу немає. Рахунок іде на дні чи навіть на години. Ми не повинні допустити нового витку конфлікту», – зауважив лідер «УДАРу».

Політик також додав, що парламент зараз не повинен розглядати якісь другорядні питання, а зосередитися на ухваленні рішень для розв’язання кризи.

«Але я пропонував і інший шлях. Короткий шлях, який вирішить всі проблеми – дострокові президентські вибори. Нехай призначають вибори на осінь і люди в конституційний спосіб змінять владу. Тоді напруга спаде. Люди будуть готуватися до виборів», – наголосив  Віталій Кличко.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...