ОСТАННІ НОВИНИ

Торік у Львові реалізували 185 соціальних програм

|

Протягом 2013 року КП «Адміністративно-технічне управління» організувало розміщення зображень 185 соціальних програм. Зображення із соціальною рекламою було встановлене на 2166 площинах, з них 1169 білбордів (розміром 6*3) та 997 сіті-лайтів (розміром 1,2*1,8). Для порівняння, протягом 2012 року у Львові було реалізовано 138 соціальних програм, які розміщувалися на 1225 площинах, з них 636 білбордів та 589 сіті-лайтів. Про це Львівський портал повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Львів є соціально активним містом, яке проводить значну роботу у сфері пропаганди загальнолюдських цінностей. Соціальна реклама покликана сприяти підвищенню культурного рівня суспільства та вирішенню соціальних питань, пропагувати здоровий спосіб життя, пробуджувати національну гідність, формувати громадську думку. Саме тому соціальна активність нашого міста щороку зростає.

Протягом минулого року найбільше по Львову було розміщено суспільно-соціальних програм. Значно менше було культурно-мистецьких, і невелика кількість соціальних програм про особистостей, а також вітань до свят», – розповідає в. о. директора КП «Адміністративно-технічне управління» Наталя Сеньків.

Планується, що у 2014 році у Львові експонуватиметься 255 соціальних програм.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...