ОСТАННІ НОВИНИ

Для бездомних львів’ян місто організує Святвечір

|

Пам’ятаючи про потребуючих громадян Львова, Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян організовує Святу Вечерю для бездомних мешканців нашого міста. Святвечір відбудеться 6 січня 2014 року о 18:00 год. у приміщенні Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян, що за адресою: вул. Кирилівська 3а, для близько 40 осіб, котрі отримують в Центрі соціальні послуги. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Бездомні громадяни, які перебувають у складних життєвих обставинах, особливо потребують відчути миттєвості Різдвяного святкування та радості єднання, тому організація таких акцій є важливим елементом у соціальній реабілітації цих громадян, а долучення благодійників, якнайкраще символізують у переддень Різдва, єднання довкола потреб знедолених.

Важливо наголосити, що в зимовий період актуальним стає питання забезпечення чистим та теплим одягом і взуттям. Відтак, Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян звертається до усіх львівських підприємців, організацій, установ та просто небайдужих, й закликає, у разі можливості, долучитись до формування стратегічного запасу харчів та одягу, які так необхідні львів’янам, яким нікуди йти. Ми будемо вдячні за будь-яку допомогу, оскільки навіть маленький внесок кожного, послужить вагомим вкладом у велику справу», – розповідає директор Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян о. Олег Федоренко.

З питань співпраці, прохання звертатись у Центр обліку та нічного передування бездомних громадян: тел.: 233 14 79 або 233 10 49, адреса: вул. Кирилівська, 3а.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...