ОСТАННІ НОВИНИ

Медведчуку зламали ворота під час пікету, той обіцяє війну

|

Учасники Автомайдану учора пікетували будинок Віктора Медведчука.

Учасники акції вишикувалися вздовж паркану і просто в нього стукали, частина пікетувальників насідала на ворота, повідомляє “Лігабізнесінформ“.

“Стукати можете скільки завгодно”, – заявив нардеп від Батьківщини Володимир Яворівський.

Незважаючи на те, що організатори закликали активістів заспокоїтися, ворота все ж зламали.

Окрім того мітингувальники написали фарбою на воротах і паркані гасла, зокрема, “Палаци дітям!”.

Як повідомили в ефірі “5 каналу”, активісти намагалися відламати шматок паркану, щоб “заглянути, що там всередині”. Однак після того, як шмат заліза відламали, нічого не побачили, оскільки під ним був іще один паркан.

Також Медведчука учасники акції називали “ляльководом” та безпосередньо пов`язували із усіма кривавими подіями на Євромайдані – 30 листопада, 1 та 11 грудня. 

Щоб заспокоїти учасників акції, організатори поставили гімн.

Як відомо, раніше лідери опозиції, які взяли участь в акції Автомайдану під Межигір`ям, закликали активістів пікетувати житло Віктора Медведчука, Володимира Рибака та Миколи Азарова.

Своєю чергою, Віктор Медведчук доволі агресивно прокоментував акцію 2майданівців”.

“Гірше дурня може бути тільки активний дурень” – згадав цю приказку, коли після Євромайдану, який проходив під гаслом “Солідарність проти терору”, особливо завзяті активісти приїхали до мене ламати паркан”, – зазначив він.

“Лідери опозиції мають таке ж відношення до Майдану, як те, що вони роблять – до європейських цінностей. Об`єднавшись у групи вандалів, їздять в пошуках пам`ятників і парканів, які хочеться поламати і продемонструвати, що у вандалізмі нікому не поступляться”, – додав він.

“Ані залякати, ані зупинити мене не вийде …. Я і рух “Український вибір” будемо активно, всіма законними способами боротися за наші православно-слов`янські цінності, за дружбу і економічне співробітництво з Росією, за інтереси людей, яким чужий вандалізм, хаос, цинізм, безлади і брехня тих, хто будь-якою ціною бореться за владу для себе”, – заявив Медведчук.

При цьому він додав: “Їм (опозиційним лідерам) хочеться воювати? Я воювати вмію. У нас достатньо сил і можливостей, щоб відстояти наші погляди і переконання”.

Українська правда

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...