ОСТАННІ НОВИНИ

Комунальники та працівники дитсадків Рави-Руської на чолі з мером вимагали від голови Жовківської РДА гроші

|

Працівники дошкільних навчальних закладів та комунальники Рави-Руської опинилися без зарплати. Так, станом на 26 грудня, перші ще не отримали виплат за листопад та грудень, а другі – ще й за жовтень. Про це повідомляє прес-служба Рава-Руської міської ради.

Причиною заборгованості перед людьми, за словами міського голови Ірини Верещук, є дефіцит міського бюджету.

«На початку року на сесії міської ради ми відмовлялися ухвалювати бюджет, так як там не було передбачено достатньо коштів у розмірі близько 1,5 млн. грн. Через це грошей на зарплати працівникам дитсадків та комунальної служби спочатку вистачило лише на півроку. Влітку на один місяць ми змушені були закрити дошкільні навчальні заклади так як не мали грошей на зарплату людям», – розповіла вона.

За словами мера, районна та обласна влади пообіцяли, що виділять дотацію на погашення заборгованості із зарплатою.

«Голова облдержадміністрації розпорядився виділити Раві-Руській 200 тис. грн. на зарплату працівникам дитсадків. Однак голова Жовківської РДА Ціолковський станом на 25 грудня не підписав відповідного розпорядження сказавши, як мені повідомили, що ці гроші місто не отримає, – зазначила Ірина Верещук.

Мер додала, що 27 грудня – останній день фінансування. З 30 січня банки вже не працюватимуть, тому якщо розпорядження не буде підписано, люди зустрічатимуть Новий рік без грошей і з 1 січня на роботу не виходитимуть.

Вранці, 26 грудня, міський голова разом із завідувачами дитячих садочків та комунальниками Рави поїхали до голови РДА з’ясовувати причину не підписання розпорядження на перерахування коштів. Однак, як випливає зі слів першого заступника голови РДА і самого голови РДА, останній розпорядження не підписав, бо йому документи на підпис ніхто не подавав.

Зрештою, працівники дошкільних установ та комунальної служби разом з міським головою почали вимагати від голови РДА підписати розпорядження на перерахування коштів. Після майже півгодинних розмов голова Жовківської РДА Степан Ціолковський таки підписав документ. Тепер же кошти на заробітну плату повинні надійти на рахунки людей.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...