ОСТАННІ НОВИНИ

Саакашвілі шкодує, що не зможе більше бути на другій батьківщині

|

Екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі шкодує, що в найближчі тижні не зможе відвідати Україну. Про це Саакашвілі написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook, пише iPress.

“На жаль, все складається так, що я не зможу подорожувати по моїй другій Батьківщині – Україні в найближчі тижні, однак моє серце і душа будуть з моїми українськими сестрами і братам, які борються за свою незалежність, свою свободу і своє заслужене європейське майбутнє”, – зазначає Саакашвілі.

“І я впевнений, що зможу знову в прекрасному і вільному місті Києві відсвяткувати тріумф демократії”, – пише він. “Слава Україні!”, – написав у кінці повідомлення Саакашвілі.

Напередодні депутат від Партії регіонів Олег Царьов повідомив, що МЗС і СБУ задовольнили його запит про заборону на в`їзд в Україну 36 осіб, серед яких екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі, громадяни США та країн Євросоюзу.

Служба безпеки підтвердила заборону на в`їзд в Україну небажаним іноземцям. Втім прес-центр не оприлюднює прізвища осіб, яким заборонили в`їзд.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...