ОСТАННІ НОВИНИ

Прес-секретарі МВС, СБУ та Януковича не виконують своїх службових обов’язків

|

 Прес-секретарі СБУ, МВС та Адміністрації президента вже понад тиждень не відповідають на телефонні дзвінки журналістів. Так, “Українська правда” протягом тижня, чи навіть більше намагається отримати коментар від речника МВС Сергія Бурлакова, однак він всі ці дні не бере слухавку.

Така ж ситуація із прес-службою СБУ. Не відповідають телефони прес-служби, які є на сайті, а також особистий мобільний телефон прес-секретаря спецслужб Лади Сафонової.

Минулого тижня “Українська правда” намагалася отримати коментар і речника президента Віктора Януковича – Дарки Чепак. Однак вона знову проігнорувала як телефонні дзвінки, так і смс-повідомлення.

Журналісти видання Комерсант-Україна намагалися отримати коментар у СБУ в понеділок у зв`язку із матеріалом про заборону в`їзду іноземцям. Однак їм це також не вдалося – телефон не відповідав.

Крім того, Громадське телебачення протягом вівторка намагалося отримати коментар у Дарки Чепак, однак вона не бере слухавку і не відповідає на смс-повідомлення.

Як відомо, у цивілізованих країнах в обов’язки прес-секретаря входить спілкування з пресою, надання відповідей на запитання журналістів.

Українська правда

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...