ОСТАННІ НОВИНИ

Новорічні ціни на квартири у Львові

|

На період святкування Нового року розцінки на оренду квартир у центрі Львова підвищилися вдвічі. Якщо у звичайний день вартість «однушки» становила в середньому 200-250 гривень на добу, то напередодні свят за квартиру потрібно буде заплатити 400-500 гривень, про це повідомляють аналітики сайту Slando.

Але навіть 400-500 гривень на добу за однокімнатну квартиру не межа. Деякі власники прагнуть зірвати куш, виставляючи своє житло за 800-1000 гривень на день. А якщо в квартирі зроблений хороший ремонт і встановлена дорога техніка, то навіть 1000 гривень – не межа.

Двокімнатні квартири можна зняти в середньому за 600-800 гривень. Три- і чотирикімнатні апартаменти в центрі міста коштуватимуть від 1000 гривень. Не дивлячись на те, що квартири здаються зі святковими націнками, власники житла виставляють суворі умови: оренда мінімум на 3-5 днів, а число проживаючих не повинно перевищувати кількість спальних місць. На даний момент в базі сайту Slando знаходитися понад 5,9 млн оголошень від українських інтернет-користувачів. З них більше 7,5 тис. припадає на оренду квартир у Львові.

Прес-служба Slando

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...