ОСТАННІ НОВИНИ

Україна може приєднатися до деяких договорів Митного союзу – Янукович

|

Уряд розглядає можливість приєднання України до деяких домовленостей, що діють між країнами Митного союзу. Про це заявив президент Віктор Янукович під час інтерв`ю українським медіа 19 грудня.

В 2003 році Україна прийняла рішення про входження в єдиний економічний простір, нагадав президент.

«Але в цьому статусі Україна залишилась, і далі ця трійка країн пройшла великий шлях узгоджень спільної співпраці в економічних і торгово-економічних питаннях, а Україна не приєдналась до жодного з документів, що, безумовно, створює сьогодні проблеми як для країн Митного союзу так і для України», – сказав він.

“Сьогодні уряд України, коли отримав ці документи, він розглядає ці положення і після того, як будуть зроблені висновки, будуть прийматись прозорі рішення щодо того, до яких положень ми будемо приєднуватися, на яких умовах і так далі”, – підкресил Янукович.

Президент зазначив, що робота з комісією Митного союзу і з комісією Євразійського союзу не припинялась, але раніше не було визначено формат спіпраці між країнами, зазначив президент.

“Цей формат співпраці був визначений спеціальним протоколом який був підписаний у Мінську прем`єр-міністром України і прем`єр-міністрами країн Митного союзу”, – нагадав він, додавши, що цей протокол надає Україні статус спостерігача у Митному союзі.

“Україна є стратегічним партером Митного союзу”, – зазначив президент. Переговори в цьому випадку, за його словам, слід вести з кожною державою, що ускладнює процес.

Президент підкреслив, що “в Астані в серпні місяці цього року ми подали письмову заявку, що ми пропонуємо розглянути участь України в Євразійському союзі в статусі спостерігача”.

Українська правда

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...