ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині платники єдиного податку сплатили до бюджету майже 250 млн. гривень

|

У Львівській області станом на 1 грудня спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують 56119 фізичних осіб-підприємців. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Міндоходів у Львівській області.

Першу групу оподаткування обрали 7668, ІІ групу – 30419. У ІІІ групі перебуває 16985 фізичних осіб-підприємців, 443 з яких сплачують податок за ставкою 3 відсотка від доходу та зареєстровані платниками ПДВ, та 16542 – за ставкою 5 відсотків від доходу без використання права реєстрації платником ПДВ. П’яту групу оподаткування обрали 19 фізичних осіб-підприємців, з них 6 сплачують податок за ставкою 5 відсотків від доходу та зареєстровані платниками ПДВ, 19 – за ставкою 7 відсотків від доходу без права реєстрації платниками ПДВ.

Фізичні особи-підприємці, які здійснюють діяльність на спрощеній системі оподаткування, використовують працю більш ніж 28 тис. найманих працівників. За ІII квартал 2013 року ними до бюджету перераховано 36,9 млн. грн. ПДФО з заробітної плати, що на 11,8 млн. грн. більше відповідного періоду минулого року (25,1 млн. грн.).

За січень-листопад цього року фізичні особи – спрощенці сплатили до бюджету 248,6 млн. грн. єдиного податку, що в 1,4 рази перевищує надходження відповідного періоду 2012 року.

Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко на зустрічі з підприємцями та експертами, під час якої обговорювалися питання спрощеної системи оподаткування, заявив про продовження у 2014 році мораторію на перевірки малого та середнього бізнесу.

Фото: PHL

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...