ОСТАННІ НОВИНИ

На Підзамче оновили площу Криничну

|

Наприкінці минулого тижня було завершено оновлення площі Криничної – останнього об’єкта в рамках цьогорічного проекту «Ревіталізація Підзамче», повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Зміна публічного простору здатна сильно вплинути на мешканців цілого району – керуючись цим принципом, реалізатори проекту вирішити почати відновлення площі біля залізничної станції Підзамче.

Було встановлено нові лавки та смітники, підрізали гілки дерев, які закривали для людей частину площі. Спочатку в планах було відновити не лише площу, а й роботу фонтану. Проте, зважаючи на обмежений бюджет цю ідею відклали на наступний рік. Фонтан же тимчасово задекорували кам’яною крихтою, попередньо піднявши висоту чаші, Декорування також допоможе вберегти чашу від нищення та забруднення.

Довідка

Проект «Ревіталізація Підзамче» реалізується Інститутом міста (Львів) та Інститутом Розвитку міста (Краків) в рамках Комплексної стратегії розвитку Львова та є продовженням проекту Ревіталізації району Підзамче. Його фінансує Міністерство закордонних справ Республіки Польща в рамках програми Polska Pomoc.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...