ОСТАННІ НОВИНИ

На благодійному концерті збиратимуть кошти для дитячого будинку

|

У п’ятницю, 20 грудня, о 18.30 год у Львівському міському Палаці Культури ім. Гната Хоткевича відбудеться великий благодійний концерт «З любов`ю до дітей!» на підтримку нового дитячого будинку сімейного типу, що незабаром відкриють на вул. Тракт Глинянський.

Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської мерії.

Організаторами заходу є Борислава Білоцерківська (Продюсерський центр «BravaProduction») та Ігор Нетлюх (Продюсерський центр «DJSound»), за сприяння Львівської міської рада

У концерті братимуть участь виконавці: Brava, Андріана, Ігор Нетлюх, Вова зі Львова, Володимир Окілко, Jacob Adams, Зеновій Гучок, Назарій Гучок, Олег Лихач, Іван Сяркевич, Ірена, Антон Крук, Андрій Бема, Олег Ковальчук, Вульфф, Віталій Андрушко, Tiana, Ірина Іванчишин, Іван Шалкевич, Дует «Віват», Діана Горбяк, Марічка Гоцій, Анастасія Левонова; гурти: «Хочу Ще», «doMANi», «Шалені Серця» та  «Подих Сходу»; танцювальні ансамблі: зразковий ансамбль сучасного естрадного танцю «DensKlub», Шоу-балет «LasChikas», Шоу-балет «ArtAge», танцювальна студія«DancingCity».

Ведучий – Роман Файний.

Кошти, отримані від концерту, будуть використані на потреби дитячого будинку сімейного типу. Окрім цього, усі охочі матимуть змогу стати благодійниками та додатково перечислити кошти на спеціальний рахунок, який буде вказано у запрошенні. 

У час зимово-новорічних свят кожен може створити маленьку казку та стати чарівником для тих, хто цього особливо потребує. Організатори концерту щиро сподіваються на  розуміння та підтримка від учасників концерту.

Для отримання додаткової інформації та придбання запрошень, варто звертатись за тел.: 0678499984 – Ігор, 0932520659 – Борислава.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...