ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’янин став другим срібним призером зимової Універсіади-2013

|

15 грудня на XXVI Всесвітній зимовій Універсіаді розіграний комплект нагород у спринтерській гонці біатлоністів на дистанції10 кмзі стрільбою на чотирьох вогневих рубежах. П’ятеро українських спортсменів фінішували у ТОП-10, а двоє з них зійшли на п’єдестал пошани. Найкраще у збірній пройшов дистанцію львів’янин Віталій Кільчицький, який розбивши всі десять мішеней, здобув срібну медаль. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Студент Львівського державного університету фізичної культури Віталій Кільчицький зумів безпомилково відпрацювати на вогневих рубежах, що дозволило йому фінішувати другим, слідом за сербом Міланко Петровичем, якому стати чемпіоном Універсіади-2013 не завадили навіть три промахи. Відставання 25-річного галичанина від переможця склало лише 3,5 секунди. Бронзову медаль завоював Дмитро Підручний з Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Н. Гнатюка.

Перша десятка наполовину складалася з українців: крім Кільчицького і Підручного, непогані результати вдалися Дмитру Русиновим, Руслану Ткаленко і Артему Тищенко. Такі результати студентів-спортсменів дають непогані перспективи на гонку переслідування, що пройде 16 грудня 2013 року», – повідомили у Львівському обласному відділенні Комітету з фізичного виховання та спорту.

Однак вже сьогодні Віталій Кільчицький не зумів повторити свого успіху. У гонці переслідування він допустив одразу 5 промахів і фінішував 16-м.

ХХVІ зимова всесвітня Універсіада розпочалася 11 грудня 2013 року. Участь у змаганнях беруть близько 10 000 учасників з 162 країн світу. Студентська збірна України налічує майже дев’яносто юнаків і дівчат, які представляють двадцять вітчизняних вищих навчальних закладів, в тому числі Львівський державний університет фізичної культури та Львівський державний університет внутрішніх справ.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...