ОСТАННІ НОВИНИ

Нардепи знову назбирали підписів за відставку Азарова

|

Опозиція зібрала понад 170 підписів за відставку уряду Азарова. Про це Українській правді повідомив позафракційни нардеп Олесь Доній. 

“Коли я поставив підпис, він був під номером 175”, – сказав Доній.

За інформацією Української правди,  підписи збираються під проектом постанови, яка пропонувалася до розгляду на сесії Верховної Ради представниками КПУ.

Таким чином з урахуванням голосів Компартії постанова має підтримку 210 депутатів. Як відомо, для розгляду питання на сесії Верховної Ради необхідно 150 підписів нардепів.

Водночас Партія регіонів може наполягати на тому, що на минулому сесійному тижні голосування за недовіру уряду не набрало достатньої кількості голосів, тому питання не може розглядатися на поточній сесії повторно.

Водночас під час Помаранчевої революції відставка уряду Януковича відбулася навіть попри те, що він мав річний “імунітет”.

За словами джерел, одним зі сценаріїв вирішення питання може бути одноразовий відхід від регламенту для того, щоб ще раз розглянути питання про відставку уряду.

Як відомо, 3 грудня Верховна Рада провалила голосування за відставку уряду Азарова.  

Перед самим голосуванням лідер фракції Компартії Петро Симоненко запропонував опозиції свій варіант проекту постанови про відставку уряду, де комуністи виписали свої претензії до Кабміну. За його словами усі члени КПУ підписали цей проект і готові його проголосувати.

Яценюк від імені опозиції заявив, що депутати готові підтримати цей документ і попросив спікера Володимира Рибака поставити його на голосування. 

Однак виявилося, що проект комуністів ще треба зареєструвати і аж тоді його можна буде розглядати, тож голосування не відбулося.

Українська правда 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...