ОСТАННІ НОВИНИ

Сьогодні суд випустив ще двох «в’язнів Банкової». Один досі залишається під арештом

|

Суд відпустив під частковий домашній арешт Єгора Превіра, дев`ятого із затриманих 1 грудня на Банковій.

Про це повідомляє кореспондент “Української правди”.

За словами адвоката, його підсудному після затримання впродовж всієї ночі не надавали медичної допомоги, в той час коли він був у дуже важкому стані.

Прокурор вимагав залишити Превіра під арештом. Однак суд зобов`язав його бути вдома із 8 вечора до 7 ранку.

Під час розгляду апеляції судді дозволили йому не вставати. У нього контузія очей і права йому довелося зачитувати.

Раніше суд прийняв рішення про його арешт на 2 місяці у зв’язку зі звинуваченням в організації масових заворушень за ст. 294 КК, максимальне покарання за якою досягає 8 років ув’язнення.

Сьогодні вранці суд відпустив 45-річного Валерія Гарагуца, сьомого із затриманих 1 грудня на Банковій, під особисте зобов’язання.

Засновник і журналіст дніпропетровської інтернет-газети “Лица” після подій 1 грудня він опинився у лікарні. Раніше суд прийняв рішення про його арешт в зв’язку зі звинуваченням в організації масових заворушень за ст. 294 КК, максимальне покарання за якою досягає 8 років ув’язнення.

У вівторок президент Віктор Янукович пообіцяв, що вирішать питання зміни запобіжного заходу для затриманих під час сутичок Євромайдану. ГПУ тоді ж пообіцяла, що прокурори подадуть такі подання.

Нагадаємо, що після сутичок під адміністрацією президента були затримані 9 осіб.

11 грудня було винесене рішення по п`яти євромайданівцях, затриманих 1 грудня: було оштрафовано Юрія Болотова та Владислава Загоровка, і відпустив його із-під варти, також відпустили під домашній арешт Миколу Лазаревського, під особисте зобов’язання Геннадія Черевка та Сергія Нужненка.

11 грудня апеляційний суд Києва залишив у силі рішення Шевченківського райсуду про арешт на 60 днів Ярослава Притуленка.

12 грудня суд відпустив під особисте зобов’язання Олександра Остащенка.

Таким чином, суд змінив запобіжний захід на час слідства 7 затриманим за звинуваченням в організації масових заворушень за ст. 294 КК.

 

Українська правда

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...