ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині силовики надалі залякують перевізників та студентів

|

11 грудня 2013 р. відбулося чергове засідання Тимчасової контрольної комісії Львівської обласної ради з аналізу ситуації, яка склалась у Львові під час проведення масових акцій на підтримку євроінтеграції, повідомляє прес-служба ЛОР.

Як повідомив член комісії депутат Олександр Старовойт, на адресу комісії надходять звернення від перевізників про вчинення на них тиску з метою недопущення використання автобусів для перевезення протестувальників до Києва. Тиск чиниться через неформальне спілкування та «побажання» від працівників ДАІ та інспекторів Укртрансінспекції у Львівській області.  Депутат наголосив, що всі ці дані фіксуються і стануть предметом розгляду на комісії.

Також комісія отримує нові й нові звернення про тиск, що чиниться на студентів, які беруть участь в акціях протесту з боку силових органів. З метою припинення цієї практики на чергове засідання комісії було запрошено керівників Прокуратури та СБУ у Львівській області.

Нагадуємо, про випадки правопорушень та тиску просимо звертатися:

на телефон гарячої лінії Львівської обласної ради 0 800 501 727;

на електронну скриньку lvivkom@gmail.com;

на поштову адресу 79008, вул. Винниченка, 18, Львів, Львівська обласна рада, тимчасова контрольна комісія з аналізу ситуації, яка склалась у Львові під час проведення масових акцій на підтримку євроінтеграції.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...