ОСТАННІ НОВИНИ

Через рекламу в інтернеті залякують людей йти на Євромайдан. Як боротись з такою рекламою

|

Вже другий тиждень триває наймасштабніша в історії України банерна рекламна кампанія в інтернеті. Головна мета кампанії – залякати людей, щоб вони не ходили на Євромайдан. Через цю компанію суттєво зросли ціни на розміщення реклами в Уанеті.

Перша хвиля кампанії була про «велику небезпеку», яку несе Майдан. Весь інтернет заполонили банери, які вели на статтю сайту vlasti.net.

Днями було запущено дві нові хвиля. Перша – про небезпеку захворіти туберкульозом на Майдані. Реклама веде на запис в блозі зроблений на сайті, що віднедавна належить Сергію Курченко – Корреспондент.нет.

Третя хвиля – промокампанія сайту і сторінок в соцмережах – «Мы за мир». Там активно пропагується ідея того, що Майдан – це зло, війна та заворушення, а ми хочемо миру: «Мы за мирную Украину без баррикад, протестов и кровопролития! Мы за то, чтобы дети спокойно ходили в школу, а взрослые — на работу, и чтобы наша страна поскорее вернулась к мирной жизни!»

 

Натомість активісти в інтернеті знайшли і пропонують методи боротьби з такою пропагандою. Наприклад, у Facebook розміщено ось таку інструкціюЗупинимо вкидання в інтернеті!


Друзі, в інтернеті починають з`являтися вкидання, які можуть шкодити нашій спільній справі. Давайте-но разом спробуємо їх заблокувати, щоб ці сторінки/події/сайти/банери перестали існувати і дезінформувати людей.

1. Спільнота “Ми за мир” у Фейсбуці

Під виглядом агітації миру пишуть про постраждалих беркутівців, про кишенькових злодіїв на Майдані, про жахи Євроінтеграції і тд.
https://www.facebook.com/pages/%D0%9C%D1%8B-%D0%B7%D0%B0-%D0%9C%D0%B8%D1%80/323181874491418

Що робити ?

– Зайти на сторінку за посиланням вище
– Натиснути на іконку налаштувань над лічильником лайків
– Вибрати пункт: Поскаржитись на сторiнки/Поскаржитись на сторінку / Report Page
– Вибрати пункт: Я гадаю, їй НЕ місце на Facebook / Я вважаю, що це не має публікуватися на Facebook / I think it shouldn`t be on Facebook
– Далі вибираємо пункт зі Спамом / Шахрайством

2. Спільнота “Ми за мир” Вконтакте

Контент такий-же як у ФБ брата

https://vk.com/club62302891

Що робити ?

– Перейти в техпідтримку Вконтакте за посиланням http://vk.com/support?act=new       

– Написати звернення у довільній формі про те, що сторінка публікує інформацію, яку ви вважаєте неправдивою і такою, що може нашкодити вам або вашим друзям
(насправді мені здається має бути автоматичний спосіб заявити про групу , але я його не знайшла – якщо ви його знаєте – дайте інфу в коментах)

3. Спільнота “Ми за мир” Twitter

Контент такий-же як у ФБ брата

https://twitter.com/my_za_mir

Що робити ?
– Зайти на аккаунт за посиланням вище
– Натиснути на іконку з чоловічком прямо під обкладинкою сторінки
– Вибрати @ my_za_mir Надсен спам / @ my_za_mir розсилає спам / Report @ my_za_mir for spam

4. Зустріч ” Radiohead на Майдані 7 грудня”

Жодних офіційних підтверджень від групи або від представників Майдану про майбутній концерт немає. Творець івенту – людина з профілем, який дуже схожий на бота. На прохання надати підтвердження інформації, творець не відгукнувся. Тобто ця подія дуже схожа на вкидання, яке покликане зменшити кількість людей на віче 8 числа.

https://www.facebook.com/events/741392152557415/741833185846645/

Що робити ?

– Перейти за посиланням на подію
– В лівому нижньому кутку, під списком учасників, натиснути посилання Поскаржитись / Report і вибрати Спам / Шахрайство / Scam

5. Реклама “Ми за мир” та інших подібних проектів в Інтернет

Судячи за статтею http://ain.ua/2013/12/06/504820, хлопці взялися за серйозну медійну підтримку вкидань. Якщо коротко то банерами і контекстною рекламою підтримуються проекти типу “Ми за мир” , фейкова Укрправда http://ukrpravda.ua, статті на http://vlasti.net/  і тд.

Що робити:

– Якщо бачите банер з дезінформацією, наведіть мишку на його верхні правий кут і якщо з`явиться напис реклама від Google – вважайте вам пощастило :)
– Переходьте за посиланням
– Внизу сторінки, на яку ви потрапили є блок “Як поскаржитися на сайт або оголошення”
– Вибирайте “Оголошення”
– Переходьте за посиланням, де потрібно заповнити форму скарги
– На отриманій сторінці відзначайте, що ви не задоволені змістом сайту, на який веде оголошення і в деталях чим саме ви не задоволені

6. Допомога у поширенні цієї інформації і додавання своєї

Якщо ви погоджуєтесь з тим, що даній інформації не місце в інтернет – поділіться цим постом і відправте посилання на нього в усі канали, які можуть допомогти поширити його. Якщо ви бачите де ще є вкидання – публікуйте у себе або пишіть в коментарях – я додам в цей пост.
Усім спасибі і до зустрічі на Майдані, ми переможемо! :)

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...