ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян запрошують відчути особливості побуту та життя людей початку 15 століття

|

З 6 по 8 грудня на території монастирського комплексу, який знаходиться у селищі Підкамінь на Львівщині пройде п`ятий щорічний захід для історичних реконструкторів під назвою «Зимова варта». Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Протягом трьох днів військово-історичні клуби відтворюватимуть зимове життя та побут Галичини початку 15 століття.

Захід проводиться за ініціативи ГО «Спілка молоді «Нове покоління» та за підтримки управління культури ЛМР та Бродівської районної адміністрації. «Цією акцією ми хочемо продемонструвати міць та дух української молоді і показати, що нас не лякають люті середньовічні умови зимового виживання.

«Зимову варту» ми проводимо вже вп`яте, з кожним роком наш захід стає все кращим і ми не збираємось зупинятись на досягненому»,- зазначив Віталій Федорінін, керівник ГО «Спілка молоді «Нове Покоління», співзасновник «Ордену Паладинів».

Участь у реконструкціях візьмуть учасники з України та Білорусі серед яких є такі історичні клуби, як «Орден Паладинів» (Львів), «Галицький Лев» (Львів), «Клинок Свободи» (Дніпропетровськ), « Золота Рись» (Мінськ).

Цього року організатори вирішили змінити формат “Зимової варти” і тепер захід представлений у вигляді історичних експериментів, які дадуть змогу відтворити та відчути на собі особливості побуту та життя людей початку 15 століття.

Учасники ночуватимуть у печерах, проводитимуть тактичні маневри та походи, випробовуватимуть на собі усі особливості тогочасної амуніції та предметів побуту.

Фото: vk.com/wall 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...