ОСТАННІ НОВИНИ

Тягнибок закликав силовиків переходити на бік революції

|

Український народ ніколи не пробачить ні владі, ні «Беркуту» суботи, коли спецбійці топили Майдан Незалежности в крові студентів, молодих українців. Про це сьогодні, 2 грудня, виступаючи на мітингу опозиції в центрі столиці, заявив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

«Ніколи не пробачимо цей озвірілий «Беркут»! Бо вони працюють за на наші гроші, і замість того, аби ловити бандитів, захищати українців – ці нелюди жорстоко б’ють народ. Тому до наших чітких політичних вимог – імпічмент президента, відставка уряду – додаємо вимогу кримінальної відповідальности усіх так званих «правоохоронців», які підняли руку на наших дітей, на нашу громаду.

Також від нашого імени, від імени усієї громади, яка нині тут, на Майдані, на инших майданах країни звертаємося до усіх військових, офіцерів, генералів, правоохоронців, до тих, хто з українськими кокардами і в кого залишилася бодай крихта патріотизму і офіцерської чести: будьте разом з нами; армія, міліція, ставайте в наші ряди, не виконуйте злочинні накази бандитської влади –  переходьте на бік української революції!», – закликав Олег Тягнибок.

Лідер націоналістів також наголосив: є інформація, що сьогодні вночі відбудеться штурм КМДА. Він звернувся до керівництва «Беркута» і до тих, кому віддають злочинні накази кидатися на людей: «Хлопці майте совість, не застосовуйте силу і не йдіть проти людей – Господь вас покарає, а народ не простить!».

Як повідомляє прес-служба ВО «Свобода», Тягнибок закликав учасників віча продовжувати завтра пікетування Кабміну та парламенту: «Ми вистояли одну ніч і далі стоятимемо, скільки потрібно, бо ми виступаємо за українську справу, за правду. Тому завтра зранку продовжуймо пікетування і Кабміну і парламенту, де розглядатимемо постанову про відставку уряду Азарова!».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...