ОСТАННІ НОВИНИ

На Самбірщині стане трошки краще з медичним забезпеченням

|

У Самбірському районі Львівської області відбулося відкриття амбулаторії загальної практики-сімейної медицини (ЗПСМ) на базі реконструйованого ФАПу с.Сприня. про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Зазначимо, кошти  на реконструкцію приміщення ФАПу с.Сприня  виділені з державного фонду регіонального розвитку у 2012 році в сумі 650 тис. грн.

В амбулаторії діють: кабінет фельдшера, сімейного лікаря, процедурна, стоматологічний кабінет, фізкабінет, санвузол, кімната для зберігання медикаментів, інструментів, перев’язувальних матеріалів та вакцини.

ЗПСМ буде надавати медичну допомогу 1287 жителям сіл: Сприня (394 чол.), Монастирець (564 чол.), Лукавиця (193 чол.), Лопушно (128 чол.), Мала Спринька (8 чол.).

Також відбулось відкриття нового приміщення ФАПу с.Баранівці, реконструкція якого проводилась за рахунок спонсорських коштів в сумі 57 тис.грн.

ФАП складається з двох кімнат: кабінет фельдшера, процедурної та надає медичну допомогу  жителям сіл: Міжгайці, Красниця, Баранівці, Малі Баранівці.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...