ОСТАННІ НОВИНИ

У Партії регіонів кажуть, що жодна парторганізація на Львівщині не саморозпускалася

|

Прес-служба ЛОО Партії регіонів поширила заяву Львівської обласної організації Партії регіонів щодо поширення неправдивої інформації про її саморозпуск.

Текст заяви подаємо повністю:

«Будемо відверті, партійці Львівщини, як жителі регіону обурені і не розуміють тієї жорстокості, що мала місце з боку правоохоронних органів на Майдані Незалежності в Києві.

Ми чекаємо від керівництва партії і влади не тільки заяв про провокацію, але й аргументованих доказів, що саме так і сталося. Якщо буде встановлено, що побоїще на Майдані влаштоване за вказівкою людей, що входять до керівництва партії, ми вимагатимемо не тільки їхнього звільнення, але й виключення за лав Партії регіонів.

Жодних партійних конференцій, які єдині легітимні приймати рішення про розпуск партійної організації, не відбувалось. Гучні заяви деяких наших партійців про вихід з партії, продиктовані лишень політичною кон’юнктурою, їхнім прагненням бути у фаворі політичного процесу. Робиться це все не безкорисно.

Водночас, ми заявляємо, що з повагою ставимось до позиції тих, хто не витримує шаленого тиску чи дійсно не розуміє того, що відбувається й звертається із заявами про вихід з партії, але робить це спокійно, без піару і відповідно до вимог Статуту.

Хочемо повідомити всі засоби масової інформації, що сьогодні абсолютно не йдеться по саморозпуск жодної партійної організації».

Фото – Львівський портал

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...