ОСТАННІ НОВИНИ

На Slando шукають на «Євромайдан» як волонтерів, так і «тітушків»

|

В інтернеті йде масовий набір людей як в допомогу «Євромайдану», так і для створення проблем мітингувальникам. Наприклад, серед оголошень на сайті Slando можна знайти повідомлення про надання безкоштовної юридичної допомоги та ночівлі для учасників «Євромайдана». Але зустрічаються і повідомлення про набір людей спортивної статури для участі в мітингу за гроші. Про це повідомляє прес-служба Slando.

В одному з оголошень автор шукає людей, готових працювати волонтерами. В обов`язки добровольців входитиме збір речей, продуктів і медикаментів для учасників «Євромайдану».

У розділі юридичних послуг на Slando, один з авторів пропонує безкоштовну допомогу всім мітингувальникам. Він пише: «Якщо ви стали жертвою незаконних дій у період мітингу на Євромайдані – прошу звертатися. Гарантую юридичну підтримку і безкоштовну допомогу в повному обсязі!».

Зустрічаються і пропозиції для заробітку. Так, в одному з оголошень автор шукає «спокійних і врівноважених хлопців спортивної статури». Їм належить працювати на мітингу 2.12.13 , а місце збору біля метро Арсенальна на 12:45. Роботу «спортсменів » оцінюють в 200 гривень.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...