ОСТАННІ НОВИНИ

Мер Львова закликав усіх львів’ян вивісити на своїх будинках та підприємствах прапори України

|

Міський голова Львова Андрія Садового звернувся до мешканців міста щодо ситуації, яка склалась в країні та у Львові. Повний текст, який надала прес-служба Львівської міської ради, подаємо нижче:

«Коротко про організаційні дії міської влади Львова. Головне зараз – забезпечення безперебійної життєдіяльності Львова та безпека людей, які висловлюють свою громадянську позицію. Сьогодні у Львові відбувся мітинг. Взяли участь до 50 тисяч львів`ян. Всі дуже емоційно заряджені, але панує самоорганізація та самодисципліна. Люди продовжують виїжджати на Київ.

Щодо страйку. Всі підприємства життєзабезпечення міста працюватимуть – вода, тепло, громадський транспорт, лікарні.

Школи. Батьки несуть відповідальність за безпеку своїх дітей та вирішують щодо їх участі в масових заходах. Школи будуть відкритими. Зобов`язуємо вчителів забезпечити безпеку дітей та провести заняття, в яких роз`яснити школярам права громадян на висловлення позиції, захист прав людини, поведінку в умовах масових заходів, суть євроінтеграції.

У вищих навчальних закладах органи студентського самоврядування самостійно приймають рішення щодо подальших дій. Здебільшого, у вишах  оголошені страйки, які підтримані ректоратами.

Трудові колективи приватних установ також самостійно прийматимуть рішення щодо форм виявлення протесту. Якщо власники установ в  той чи інший спосіб перешкоджатимуть громадянам на висловлення їхньої позиції, я прошу негайно повідомляти про це міську владу.

ЗАКЛИКАЮ УСІХ ЛЬВІВ’ЯН ВИВІСИТИ НА СВОЇХ БУДИНКАХ ТА НА УСТАНОВАХ І ПІДПРИЄМСТВАХ ПРАПОРИ УКРАЇНИ!

Львівська міська влада є обраною громадою і діятиме в інтересах громади», – зазначив Андрій Садовий.

Фото: Львівський портал 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...