ОСТАННІ НОВИНИ

Азаров грозить санкціями мітингувальникам

|

Якщо маніфестанти переходитимуть рамки закону, дестабілізуючи ситуацію в країні, вони будуть відповідати за свої дії.

Про це прем`єр Микола Азаров сказав в інтерв`ю ТСН.

“Можливо здалося, що рішення про відмову підписувати угоду про асоціацію з Євросоюзом було миттєвим, несподіваним. До останнього дня йшов аналіз і пошук тих рішень, які все ж могли дозволити Україні підписати цю угоду”, – розповів він. 

“Повторюся, що особисто для мене це було важким рішенням. Це було непросте рішення. Але у нас не було іншого виходу і його треба було приймати. Те, що ми можливо не до кінця пояснили це рішення, тут може бути дійсно недопрацювання з боку уряду. Але ще раз підкреслюю, до останнього моменту ми збиралися підписати угоду”, – зазначив Азаров.

Прем`єр вважає, що “уряд має забезпечити умови для проведення маніфестацій”.

“І у нас є люди, які згодні з рішенням уряду, і незгодні. І тим, і іншим повинні бути надані можливості для того, щоб вони могли таку думку висловлювати. І, якщо самі маніфестанти переходять рамки закону, вони будуть відповідати за свої дії, що виходять за рамки чинного законодавства, дестабілізуючи ситуацію в країні. Вона і так непроста “, – заявив він.

“Тому, якщо це нормальні протести, будь-ласка нехай вони проводяться. Адже в країні є різні думки”, – уточнив Азаров.

“У нас, на жаль, іноді телебачення більше показує майдани і менше показує дискусії економістів, які в цей час проходять”, – зазначив прем’єр.

“Адже до кого треба було прислухатися? До кого треба було донести об`єктивну точку зору? Учасники цих майданів не читали і не знають про можливі наслідки, які могли б бути в Україні. Можливо, навіть не читали самої угоди. Швидше за все не читали. І в основному керуються якимись там міфами”, – заявив він.

“Ми політики, керівники повинні приймати рішення, виходячи не з емоцій, якихось казок, міфів. Ми повинні бачити реальність, яка вона є. І , якщо я хочу їздити хорошими дорогами на хороших машинах, як у вашому ТСН казав один із таких прихильників євроінтеграції, дороги треба побудувати гарні в Україні”, – підсумував Азаров.

Як відомо, 30 листопада, близько 4-ї ранку, «Беркут» силою розігнав з Майдану Незалежності мітингувальників, які виступали проти непідписання угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Серед постраждалих – двоє громадян Польщі.

Міністерство закордонних справ Польщі викликало на розмову до себе в неділю, 1 грудня, посла України для пояснень в справі останніх подій в Києві.

Низка закордонних урядів також обурилися застосуванням сили проти мирного населення.

Сьогодні, 1 грудня, в Києві на Михайлівській площі о 12:00 відбудеться віче, на якому лідери опозиції повинні озвучити план подальших дій.

 

Українська правда

Фото: PHL

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...