ОСТАННІ НОВИНИ

Канада засудила застосування сили проти демонстрантів

|

Міністр закордонних справ Канади Джон Берд засуджує застосування насильства проти мирних демонстрантів на площі Незалежності в Києві.

Про це йдеться на сайті Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади.

“Канада засуджує застосування насильства українськими властями щодо мирних демонстрантів на площі Незалежності. Ці демонстранти просто хотіли наблизитися до Асоціації з Європейським Союзом”, – заявив глава МЗС Канади.

За його словами , “свобода слова і свобода зібрань є фундаментальними принципами будь-якої демократичної країни”.

“Ми закликаємо уряд України ввічливо ставитися, і дійсно захищати права своїх громадян на вільне вираження думки, відповідно до принципів Організації з безпеки і співробітництва в Європі”, – зазначив Бред.

“Канада підтримує народ України в прагненні побудувати суспільство, засноване на свободі, демократії, прав людини і верховенства закону”, – додав він.

Раніше Держдеп США також засудив застосування сили до учасників євромайдана . Подібні звернення до української влади направили в суботу і інші країни.

Як відомо, 30 листопада, близько 4-ї ранку, «Беркут» силою розігнав з Майдану Незалежності мітингувальників, які виступали проти непідписання угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Серед постраждалих – двоє громадян Польщі.

Міністерство закордонних справ Польщі викликало на розмову до себе в неділю, 1 грудня, посла України для пояснень в справі останніх подій в Києві.

Низка закордонних урядів також обурилися застосуванням сили проти мирного населення.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...