ОСТАННІ НОВИНИ

Олег Сало – новий губернатор Львівщини

|

Президента України Віктор Янукович призначив Олега Сала головою Львівської обласної державної адміністрації.

Відповідний указ оприлюднено на офіційному сайті Президента України.

Олег Сало народився 1 квітня 1968 року в м. Нестерові (нині – Жовква) на Львівщині. Закінчив Дублянську аграрну Академію, Львівський регіональний Інституту державного управління та Національну Академію держуправління при Президентові України.

Після служби в армії, у 1988 році вступив на службу інспектором ДПС ДАІ Управління МВС України у Львівській області. У 1998 році призначений начальником відділу МРЕ ДАІ Управління МВС України Львівської області. З 2000 року – начальник Управління ДАІ Управління МВС України Львівської області.

З квітня 2003 року – заступник начальника з громадської безпеки, начальник УМВСУ на Львівській залізниці. З грудня 2003 по січень 2005 року – начальник УМВС у Львівській області.

У лютому 2005 року ГПУ порушила проти нього дві кримінальні справи за фактами порушення виборчого права та зловживання владою та службовим становищем. Після цього він був оголошений в міжнародний розшук.

На парламентських виборах 2006 року балотувався за списком блоку “Народна опозиція” Наталії Вітренко.

У жовтні 2006 року Генеральна прокуратура України повернула згадані кримінальні справи у прокуратуру Львівської області для дорозслідування. 19 лютого 2007 Печерський райсуд Києва ухвалив рішення припинити ці кримінальні справи “у зв`язку з відсутністю в його діях складу злочину”.

У березні 2010 року очолив ГУ МВС у Рівненській області. У 2012 році очолив міліцію Івано-Франківщини.

Фото – versii.if.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...