ОСТАННІ НОВИНИ

Українці оцінили погруддя Януковича дорожче за Сталіна та Леніна

|

Українці масово позбуваються популярних у радянські часи бюстів відомих постатей. За ціною гіпсового бюста Віктора Януковича можна придбати чотири бюсти Сталіна, або ж десяток Ленінів.

На сайті оголошень Slando виставлено на продаж понад 300 різноманітних бюстів, більша частина яких належить політичним діячам.

Так, на сайті оголошень скульптуру діючого президента України намагаються продати значно дорожче, ніж відомих політиків минулого. Найпопулярнішими з них є Ленін та Сталін, проте зустрічаються Муссоліні, Гітлер, Шухевич та Каддафі.

Є серед пропозицій і нові витвори, наприклад, бюст Януковича авторства Олександра Бойко. Ціна його роботи – 9 999 гривень.

Вартість бюсту залежить в першу чергу від апетиту продавця. Проте часто вона може ще визначатись за матеріалом.

Так, якщо бюст зроблений з дорого сплаву, то його ціна буде суттєво вища, ніж у гіпсового аналогу.

Наприклад, за бронзового Каддафі вагою 60 кг просять 80 000 гривень, за Петра Першого вагою 3,5 кг з нікелевого сплаву хочуть отримати 2 500 гривень, а гіпсового Наполеона оцінили лише в 80 гривень.

Серед звичайних бюстів можна зустріти досить неординарні роботи. Наприклад, бюст Леніна в образі Термінатора продають за 750 гривень.

Продавець зазначає: «Це був звичайний гіпсовий бюст товариша Леніна. Після його невдалого падіння зі столу на асфальт у нього половина голови розбилася. Але знайшлася людина, яка полагодила його і дала життя новому так сказати бюсту під назвою «Ленінатор». Око, на жаль, зараз не моргає, але якщо замінити світлодіоди, то можна споглядати дружнє підморгування товариша Леніна».

Фото: Slando

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...