ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’янам почали возити воду в машинах-цистернах, якими миють дороги (фото)

|

На час триденного відключення водопостачання у центрі міста почали працювати водовозки. Цистерни розміщені за адресами: вул. Огієнка, 5 (біля клінічної лікарні Львівської залізниці), вул. Рапопорта, 8 (територія пологового будинку), вул. Кирила і Мефодія, 22 (інфекційна лікарня), пл. Ринок, 1, пр. Шевченка, 7 (біля Макдональдсу) та на вул. Л. Українки, 1. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Шість машин-цистерн заправлятимуться водою на території Львівводоканалу з гідранту. Це буде питна вода, якість якої контролюватиме наша хіміко-бактеріологічна лабораторія. Три водовозки, які розміщені біля лікарень, працюватимуть цілодобово. Інші три працюватимуть до 22.00 год. Маємо ще 2 резервні», – зазначили у ЛМКП «Львівводоканал».

Нагадаємо, що у середу-п’ятницю у центрі Львова під’єднуватимуть новозбудовані водогони. Тож у ці дні центральна частина Львова залишиться без водопостачання. Вже зараз повністю припинене водопостачання Галицького району міста та частково Шевченківського району, обмеженого вулицями Сорочинська – Джерельна – Клепарівська – Пстрака – Шевченка – Леонтовича – Шолом Алейхема – Шпитальна – Данилишина.

У Галицькому районі Львова буде відсутнє водопостачання також в четвер, 31 жовтня, та у п’ятницю, 1 листопада.

«Наші люди працюватимуть цілодобово, щоб якомога швидше відновити повноцінне водопостачання. Загалом до робіт залучено 10 бригад, 25 одиниць техніки. Маємо 15 місць перепідключення нових водогонів, ще до 36 житлових будинків на вул Городоцькій будуть проводитись врізки», – зазначили в ЛМКП «Львівводоканал».

Однак попри те, що на «Львіввводоканалі» запевняють про забезпечення якісною питною водою, мешканців міста насторожують автівки, якими цю воду перевозять. Як зазначив у телефонній розмові читач «Львівського порталу» Петро Л., ці водовозки більше схожі на машини, якими поливають вулиці міста. «Як відомо, для миття вулиць чи їх поливання ніхто не переймається чистотою води, її набирають у найближчому технічному гідранті. А зараз мешканцям пропонують з такої ж цистерни воду для пиття. Про яку якість йде мова? Можливо краще говорити про реальні речі: розвозимо технічну воду, а воду для пиття можна придбати у магазинах. Якщо у когось виникають сумніви щодо попередньої експлуатації цих машин, то варто звернути увагу на очисні щітки, прилаштовані до кузова. Дивно, коли водовозка заодно ще й дорогу підмітає…», – зазначив читач.  

Фото: прес-служби Львівської міської ради 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...