ОСТАННІ НОВИНИ

«Дружба» завдала державі збитків на 1,5 млн грн.

|

Державною екологічною інспекцією у Львівській області проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Філії МН «Дружба» ПАТ «Укртранснафта». Про це повідомляє ДЕІ у Львівській області.

У результаті перевірки встановлено порушення вимог законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів, а саме: самовільне використання водних ресурсів при відсутності дозвільних документів – спеціального дозволу на користування надрами для видобування прісної підземної води НПС «Куровичі» та при відсутності спеціального дозволу на користування надрами для видобування прісної підземної води та в період з 04.01.2013р по 17.02.2013р. відсутності дозволу на спецводокористування ЛВДС «Броди», що є порушенням права державної власності на надра та вимог статей 19,21,23 Кодексу України «Про надра».

Відповідно до “Методики розрахунку розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів” розраховано збитки, заподіяні державі Філією МН «Дружба» ПАТ «Укртранснафта», сума яких становить: ЛВДС «Броди» – 1209,420 тис. грн.; НПС «Куровичі» – 233,387 тис. грн.

Матеріали перевірки скеровано у прокуратуру Львівської області для прийняття рішення в порядку передбаченому ст. 214 КПК України.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...